4.243,94

  • Stok Kodu : DüBEL-01 1000ADET
  • Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
  • Kargo Teslim Süresi : 4 İş Günü İçinde

11542 adet stokta

Açıklama

Plastik Dübel – Asfalt Dübeli (1000 Adet Kampanya)

Plastik asfalt dübeli nedir?


Asfalt dübeli; PPC malzemeden üretilmiş olup; metal yol butonları, güneş enerjili yol butonları ve otopark ürünlerinde, ürünü zemine monte etmek için kullanılmaktadır. 1. sınıf malzemeden üretilmiş olup sağlam yapıdadır.

Genellikle, bariyerler, yol butonları ve otopark ürünleri uygulamalarında, ürünleri zemine sabitlemek amacıyla, montaj civatası birlikte kullanılmaktadır. Sağlam yapısı sayesinde kolay montaj yapılır. Monte edildiği alana uyum sağlar. Trafik ürünleri ile birlikte kullanımında, direkt olarak matkap ile delik açarak, montaj yapılacak alana monte etmeniz yeterlidir.

plastik dübelPlastik Dübel – Asfalt Dübeli Özellikleri

Dübel kısmı; tıştışlıdır. Dayanıklılığını artırmak için özel üretilmiştir. Ürün boyutları, 1.6×9.0×1.0 cm dir. Genellikle yol butonları ve otopark ürünlerinin montajında kullanılmaktadır. Zorlu hava koşullarından dolayı solma, yıpranma, renk atma, çatlama gibi bir sorun yaşanmaz.

Nerede Kullanılır?

Otoyollarda, iş yerlerinde, park alanlarında ve özel alanlarda, sürücülerin izinsiz park etmesi veya yayaların izinsiz alanlara girmesi sonucu, bir çok tatsız olay ile karşılaşılmaktadır. Bu nedenle kurallı, düzenli ve güvenli alanların olması isteyen kurumlar, kullandıkları yol butonları, trafik ürünleri veya otopark bariyerlerini zemine sabitlemek amacıyla bu ürünü kullanmaktadır. Böylelikle oluşabilecek sorunların önüne geçilir.

Geniş kullanım alanı: Yollarda, dükkanlarda, avm’ler de, sosyal alanlarda ve güvenlik gerektiren her türlü alanda, trafik malzemelerini veya otopark ürünlerini yere sabitlemek amacıyla kullanılmaktadır.

Nasıl/Nereye Monte Edilir?

Paketinden çıkartıp, direkt olarak kullanılacak alana delik açarak, çekiç yöntemiyle çakın.

Montaj yapılacak alan yabancı cisimlerden veya tozlardan temizlendikten sonra, matkap ile yere / zemine delme işlemi yapılır. Direkt olarak montaj yapılacak alana çakılır. Montajı ve kullanımı son derece kolaydır. Montaj aşamasında takıldığınız bir nokta olursa 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gerekli montaj talimatları telefon aracılığıyla tarafınıza iletilir.


Ek bilgi

Ölçü

, , ,

Kalınlık

1.5 mm, 2 mm

Toplu Siparişler İçin Lütfen İletişime Geçiniz

İşgem Trafik Sistemleri ve Trafik Yapı Malzeme Marketi 7/24 Hizmetinizdedir.
(Türkiye’nin her noktasına, Anlaşmalı kargo firması ile gönderim yapılmaktadır)

diyarbakır promosyon
diyarbakır web tasarım
diyarbakır seo
diyarbakır e-ticaret sitesi
diyarbakır reklam ve grafik
oyun hesapları
oyun haberleri
oyun bilgileri
bedava oyun
kredi nedir
kredi kartı nedir
KOSGEB
bankacılık haberleri
sağlık haberleri
sağlık konuları
astım hastalığı
hipertansiyon