1.126,19

  • Stok Kodu : TVD-01 100 ADET
  • Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
  • Kargo Teslim Süresi : 4 İş Günü İçinde

67 adet stokta

Açıklama

Vida Dübel – Trifon Asfalt Montaj Vidası – Trifon Vida ve Dübel Seti (100 Adet Kampanya)

Asfalt trifon vida dübel nedir?


Trifon asfalt montaj vidası ve dübeli; PPC/ST malzemeden üretilmiş olup; Delinatör, kasis ve otopark ürünlerinde, ürünü asfalta monte etmek için kullanılmaktadır. 1. sınıf malzemeden üretilmiş olup sağlam yapıdadır.

Genellikle, bariyerler, delinatörler, kasisler ve otopark ürünleri uygulamalarında, ürünleri asfalta veya zemine sabitlemek amacıyla kullanılmaktadır. Sağlam yapısı sayesinde kolay montaj yapılır. Monte edildiği alana uyum sağlar. Trafik ürünleri ile birlikte kullanımında, direkt olarak matkap ile asfalta monte etmeniz yeterlidir.

vida dübelVida Dübel Özellikleri

Civata kısmı; altı köşe başlıdır (Civata başlı) Diş aralıkları büyüktür. Dayanıklılığını artırmak için özel çinko kaplamalı bir üründür. Asfalt dübel çapı, 16 mm olup uzunluğu 10 cm dir. Delinatör, kasis ve delinatör montajında kullanılmaktadır. Zorlu hava koşullarından dolayı solma, yıpranma, renk atma gibi bir sorun yaşanmaz.

Ne İçin Nerede Kullanılır?

Otoyollarda, iş yerlerinde, park alanlarında ve özel alanlarda, sürücülerin izinsiz park etmesi veya yayaların izinsiz alanlara girmesi sonucu, bir çok tatsız olay ile karşılaşılmaktadır. Bu nedenle kurallı, düzenli ve güvenli alanların olması isteyen kurumlar, kullandıkları delinatör, kasis, otopark ürünleri veya otopark bariyerlerini asfalta sabitlemek amacıyla bu ürünü kullanmaktadır. Böylelikle oluşabilecek sorunların önüne geçilir.

Geniş kullanım alanı: Yollarda, dükkanlarda, avm’ler de, sosyal alanlarda ve güvenlik gerektiren her türlü alanda, delinatör, kasis veya otopark ürünlerini yere sabitlemek amacıyla kullanılmaktadır.

Nasıl/Nereye Monte Edilir?

Paketinden çıkartıp, direkt olarak kullanılacak alana matkap ile monte edilmesi yeterlidir.

Montaj yapılacak alan yabancı cisimlerden veya tozlardan temizlendikten sonra, matkap ile asfalt delme işlemi yapılır. Sonrasında plastik dubel deliğe yerleştirilir. En son aşama olarak ta civata dübelin içerisine matkap yardımı ile sıkılır.


Ek bilgi

Ölçü

, , ,

Kalınlık

1.5 mm, 2 mm

Toplu Siparişler İçin Lütfen İletişime Geçiniz

İşgem Trafik Sistemleri ve Trafik Yapı Malzeme Marketi 7/24 Hizmetinizdedir.
(Türkiye’nin her noktasına, Anlaşmalı kargo firması ile gönderim yapılmaktadır)

diyarbakır promosyon
diyarbakır web tasarım
diyarbakır seo
diyarbakır e-ticaret sitesi
diyarbakır reklam ve grafik
oyun hesapları
oyun haberleri
oyun bilgileri
bedava oyun
kredi nedir
kredi kartı nedir
KOSGEB
bankacılık haberleri
sağlık haberleri
sağlık konuları
astım hastalığı
hipertansiyon