676,94

  • Stok Kodu : LT-016
  • Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
  • Kargo Teslim Süresi : 4 İş Günü İçinde

213 adet stokta

Açıklama

Demir Duba Fiyat – Demir Delinatör Sabit Baba (Dubeller Hediye)

Demir duba nedir?


Demir duba fiyat park bariyeri ; Otopark direği veya sabit bariyer direk olarak da adlandırılmaktadır.  Açık veya kapalı bütün otoparklarda, bina girişlerinde, mağaza önlerinde ve araç park ihlalini önlemek amacı ile tüm mekanlarda uygulanan pratik bir üründür. Özellikle bina sakinleri arasında yaşanan park sorunları nedeniyle bu ürün tercih edilmektedir. Kullanılan 2.5mm ve 76mm çapındaki boru özelliği sayesinde asla eğilmez ve bükülmez. Son derece sağlam bir üründür.

demir duba fiyat

Özellikleri

Demir Delinatör, 13 cm genişliğinde ve 80 cm yüksekliğindedir. Sarı elektrostatik fırın toz ile boyanmış olup, gece karanlığında görüş sağlamak amacı ile en kaliteli siyah reflektif folyo kullanılmıştır. Sabit bariyerde bulunan montaj merkezinde, toplamda 4 adet delik bulunmaktadır. Çelik dubeller sayesinde zemine son derece sağlam bir bağlantı sağlanır. Boru kalınlığı, 2.5mm’dir. Bu sayede zorlu hava koşullarına ve darbelere karşı dayanıklıdır.

Ne İçin ve Nerede Kullanılır?

Araçların düzensiz şekilde park etmesi sonucu, bir çok tatsız olay ile karşılaşılmaktadır. Bu nedenle düzenli park yerlerinin olması isteyen iş yeri, ev, bina veya kurum sahipleri, araçlar için bu ürünü kullanmaktadır. Böylelikle araçlar size ait olan kişisel bariyerin bulunduğu alana park edemezler. Böylelikle oluşabilecek sorunların önüne geçilir.

Bina önlerinde

Mağaza önlerinde

Park alanlarında

Otoparkların içerisinde

Özel park alanlarında

Hastane ve Kamu bina önlerinde

Nasıl/Nereye Monte Edilir?

Kuruluma hazır halde gelmektedir. Paketinden çıkartıp, üzerinde yer alan çelik dubeller aracılığıyla montaj yapılacak yere bağlanması yeterlidir. (Ürün paket içerisinde ücretsiz olarak çelik dubeller gönderilmektedir.)


Demir duba nedir – Metal duba fiyatı – Demir duba fiyat – Sabit demir baba – Demir park bariyeri – Demir duba çeşitleri – Otopark demiri – Demir park dubaları fiyatları


Ek bilgi

Ölçü

, , ,

Kalınlık

1.5 mm, 2 mm

Toplu Siparişler İçin Lütfen İletişime Geçiniz

İşgem Trafik Sistemleri ve Trafik Yapı Malzeme Marketi 7/24 Hizmetinizdedir.
(Türkiye’nin her noktasına, Anlaşmalı kargo firması ile gönderim yapılmaktadır)

diyarbakır promosyon
diyarbakır web tasarım
diyarbakır seo
diyarbakır e-ticaret sitesi
diyarbakır reklam ve grafik
oyun hesapları
oyun haberleri
oyun bilgileri
bedava oyun
kredi nedir
kredi kartı nedir
KOSGEB
bankacılık haberleri
sağlık haberleri
sağlık konuları
astım hastalığı
hipertansiyon