1.659,64

  • Stok Kodu : PB01
  • Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
  • Kargo Teslim Süresi : 4 İş Günü İçinde

420 adet stokta

Açıklama

Pirinç Protokol Bariyeri – Paslanmaz Yönlendirme Bariyeri


Pirinç bariyer, paslanmaz yönlendirme bariyeri olarak da isimlendirilir. Paslanmaz gövdeye sahip olup, iç ve dış mekanlarda güvenle kullanılan, profesyonel bir üründür. 201 kalite paslanmaz malzemeden üretilmiş olup, ürün yüksekliği 100 cm’dir. Pirinç bariyerler, fonksiyonel yapısı ile dört yönlü bağlanabilme özelliğine sahiptir. Silver ve gold renklerinde kanca seçenekleri ile ana gövdeye tutturulabilir. Bu sayede açma ve kapama ile geçiş imkanı sağlanır.

Protokol alanları, resmi kurumlar, özel şirketler, bankalar, fuarlar gibi farklı alanlarda hali hazırda, kullanılmaktadır.

Pirinç bariyer nedir; Fuar veya tanıtım amacıyla belirli nesneleri korumak amacıyla sıklıkla kullanılır. Bunun yanında da insan trafiğinin yoğun olduğu kalabalık alanlarda; insanları doğru şekilde yönlendirme, bilgilendirme, sıraya sokma, güvenlik ve düzen amaçlı olarak kullanılır. Ürüne ait teknik özellikler aşağıda yer almaktadır.

pirinç protokol bariyeriProtokol Bariyerleri Nerelerde Kullanılır?

Ziyaretçi gibi insan kitlelerini yönlendirmek amacıyla kullanılan protokol bariyerler, aşağıda sıralanan alanlarda başarılı çözümler sunmaktadır:

Bankalar, resmi ve özel kurumların giriş ve çıkışlarında, protokol alanlarında, fuarlarda, alışveriş merkezlerinde, mağaza içerisinde, hava alanlarında, elçiliklerde, askeri tesislerde genellikle kullanılmaktadır. (Genelde araç tanıtımlarında veya özel balo gibi toplantılarda kullanılır.)

İhtiyaç durumuna göre geçici veya sürekli olarak kullanılmaktadır.

Halat fiyata dahil değildir… ( Ayrı satılmaktadır )

Özellikleri

Yükseklik : 100 cm

Ağırlık : 7 kg

Boru Çapı : 51 mm

Taban Çapı : 32 cm

201 paslanmaz malzemeden imal edilmesinden dolayı, zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Taban yapısı kauçuk malzemeden oluşur. Bu sayede bulunduğu zemini çizmez veya zarar vermez.

Montaj İşlemi Nasıl Yapılır?

Her bir ürün, 2 paket olarak gönderilmektedir. Paketinden çıkartıp, kurulacak alana yerleştirilmesi yeterlidir. Güvenli ve estetik alanlar oluşturmak, hiç bu kadar kolay olmamıştır.


Paslanmaz bariyer fiyatı – Pirinç protokol bariyeri


Ek bilgi

Ölçü

, , ,

Kalınlık

1.5 mm, 2 mm

Toplu Siparişler İçin Lütfen İletişime Geçiniz

İşgem Trafik Sistemleri ve Trafik Yapı Malzeme Marketi 7/24 Hizmetinizdedir.
(Türkiye’nin her noktasına, Anlaşmalı kargo firması ile gönderim yapılmaktadır)

diyarbakır promosyon
diyarbakır web tasarım
diyarbakır seo
diyarbakır e-ticaret sitesi
diyarbakır reklam ve grafik
oyun hesapları
oyun haberleri
oyun bilgileri
bedava oyun
kredi nedir
kredi kartı nedir
KOSGEB
bankacılık haberleri
sağlık haberleri
sağlık konuları
astım hastalığı
hipertansiyon