115,01

  • Stok Kodu : 123 A
  • Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
  • Kargo Teslim Süresi : 4 İş Günü İçinde

453 adet stokta

Açıklama

123 A Plastik Zincir Ankara – Plastik Zincir Sarı Siyah – 8mm 3 Metre

Plastik zincir nedir?


Plastik Zincir; PPC malzemeden üretilmiş olup, koni, duba, delinatör ve dikme aralarında kullanılabilmektedir. İstenildiği takdirde metal sabit kulaklı baba ürünlerinde de kullanılmaktadır. 1. sınıf malzemeden üretilmiş olup sağlam yapıdadır. Çift renk kullanımı sayesinde kolay fark edilir. Kullanım yerine göre daha kısa parçalara kesilerek de kullanılabilir. Plastik zincir halkalarının genişliği 2,5 cm olup, her 50 cm de renk değişikliği olmaktadır.

Koni delinatör ve dikme uygulamalarında başlangıç ve bitiş noktalarında zincir klipsi kullanılması gerekmektedir. Delinatör ile kullanımında delinatör üzerine koni kancasının ayrıca satın alınması gerekmektedir. Dikme modellerinde kullanımında da koni kancası ve zincir klipsi kullanımı gerekebilir.

plastik zincir ankaraPlastik Zincir Özellikleri

Plastik zincir, 2.5 cm cm genişliğinde, ve 3 metre uzunluğundadır. Sağlam yapısı sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır. Zorlu hava koşullarından dolayı renk atma gibi bir sorun yaşanmaz. Sıralı renk düzeneği sayesinde kolay fark edilir. ISO standartlarına göre üretilmekte olup yüksek dayanıklılığa sahiptir.

Duba, delinatör ve dikmelerde, zincir takma aparatı kullanılmaktadır. Firmamız bünyesinde üretilen kulaklı metal bariyerlerde klips takma zorunluluğu yoktur. Direkt olarak zinciri klips yardımı ile takabilirsiniz.

Ne İçin ve Nerede Kullanılır?

Otoyollarda, iş yerlerinde, park alanlarında ve özel alanlarda, sürücülerin izinsiz park etmesi  veya yayaların izinsiz alanlara girmesi sonucu, bir çok tatsız olay ile karşılaşılmaktadır. Bu nedenle kurallı, düzenli ve güvenli alanların olması isteyen kurumlar, bu ürünü kullanmaktadır. Böylelikle oluşabilecek sorunların önüne geçilir.

Otoparkların içerisinde ve çevresinde

Hastane ve Kamu bina önlerinde

Geniş kullanım alanı: Yollarda, dükkanlarda, avm’lerde, sosyal alanlarda ve güvenlik gerektiren her türlü alanda kullanılmaktadır.

Nasıl/Nereye Monte Edilir?

Paketinden çıkartıp, direkt montaj yapılacak yere bağlanması yeterlidir.


Plastik zincir ankara

Ek bilgi

Ölçü

, , ,

Kalınlık

1.5 mm, 2 mm

Toplu Siparişler İçin Lütfen İletişime Geçiniz

İşgem Trafik Sistemleri ve Trafik Yapı Malzeme Marketi 7/24 Hizmetinizdedir.
(Türkiye’nin her noktasına, Anlaşmalı kargo firması ile gönderim yapılmaktadır)

diyarbakır promosyon
diyarbakır web tasarım
diyarbakır seo
diyarbakır e-ticaret sitesi
diyarbakır reklam ve grafik
oyun hesapları
oyun haberleri
oyun bilgileri
bedava oyun
kredi nedir
kredi kartı nedir
KOSGEB
bankacılık haberleri
sağlık haberleri
sağlık konuları
astım hastalığı
hipertansiyon