392,93

  • Stok Kodu : PL-199
  • Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
  • Kargo Teslim Süresi : 4 İş Günü İçinde
Temizle

Açıklama

Girilmez Yol Tabelası – Şirket Araçları Hariç Diğer Araçlar Özel İzinle Girebilir Levhası ( 50×75 cm / 60×90 cm / 90×120 cm )

Araçlar özel izinle girebilir levhası nedir?


Yasak levhaları, sürücü ve yayalara, uymaları gereken kuralları simgeler ile anlatır. Yeterli sayıda kullanılması gerekmektedir. Kolay görünür şekilde yerleştirilmesi, tercihen omega direk kullanılması veya duvara monte tavsiye edilmektedir.

Yeterli ve doğru uyarı levhasının olup olmadığının da soruşturma konusudur. Uyarı işaretlerinin anlamlarını bilmek ve uygulamak sürücü ve yayaları, olası olumsuzluklardan korur.

Şirket araçları hariç diğer araçlar özel izinle girebilir levhası anlamı: Bisiklet, motorlu bisiklet (mopet) ve el arabaları dışındaki araçların bu yola girmelerinin yasaklanmış olduğunu belirtir. Şirket araçları dışındaki araçların, bu alana girmemeleri gerekir. Açık veya kapalı tüm otoparklar içerisinde de kullanılmaktadır. Levhada ” Şirket Araçları Hariç Diğer Araçlar Özel İzinle Girebilir ” kelimeleri yazılıdır. Aynı zamanda girilmez sembolü kullanılır.


Girilmez tabelası : Karayolları genel müdürlüğü tarafından tanımlanan şekil ve boyutlardadır. 2 mm veya 1.5 mm Galvaniz Sac’dan üretilmiştir. Omega direğe uygun olarak 2 adet vida deliği açılmıştır.


Girilmez işareti : “Normal performans reflektif ve Yüksek performans reflektif ” malzeme ile üretilmiştir. Reflektif değerleri, yansıma oranlarını göstermektedir. Normal performans reflektif’te (Tip-1) kullanılmaktadır. Yüksek performans reflektif’te ise (Tip-4) malzeme kullanılmaktadır.

Girilmez Yol Tabelası, Nerede ve Hangi Alanlarda Kullanılır?

Park alanı / yeri bulunan şirket veya kuruluşlar kullanılabilir.

Geniş kullanım alanı: girişin yasak olduğunu belirtmek isteyen işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Özel İzinle Girilebilir Tabelası, Nasıl/Nereye Monte Edilir?

Otopark levhaları, satın alınan adet miktarına göre, ambalajlı, kutulu veya tahta sandık şeklinde, siz müşterilerimize gönderilmektedir.

Vida ve somunlar ile montajı yapılır. Kurulumu son derece kolaydır. Kurulum aşamasında 7/24 müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.


Girilmez tabelası imalatı ve üretimi – Şirket araçları hariç diğer araçlar özel izinle girebilir levhası – Girilmez yol tabelası


Ek bilgi

Reflektif

Normal Performans, Yüksek Performans

Ölçü

, ,

Kalınlık

1.5 mm, 2 mm

Toplu Siparişler İçin Lütfen İletişime Geçiniz

İşgem Trafik Sistemleri ve Trafik Yapı Malzeme Marketi 7/24 Hizmetinizdedir.
(Türkiye’nin her noktasına, Anlaşmalı kargo firması ile gönderim yapılmaktadır)

diyarbakır promosyon
diyarbakır web tasarım
diyarbakır seo
diyarbakır e-ticaret sitesi
diyarbakır reklam ve grafik
oyun hesapları
oyun haberleri
oyun bilgileri
bedava oyun
kredi nedir
kredi kartı nedir
KOSGEB
bankacılık haberleri
sağlık haberleri
sağlık konuları
astım hastalığı
hipertansiyon