3.000,00

  • Stok Kodu : YB120X80X50 BYZ
  • Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo
  • Kargo Teslim Süresi : 4 İş Günü İçinde

Açıklama

Su Bariyeri Ankara – Plastik Yol Su Bariyeri Beyaz 120 x 80 x 50 cm

Su bariyeri nedir?


Yol Su Bariyeri ; Kara yollarında bakım onarım çalışmaları sırasında, trafik güvenliğini sağlamak veya herhangi bir nedenle trafik şeridini ayırmak maksadı ile kullanılmaktadır. Köprü, viyadük, şerit bölme, çalışma alanları ve araçların özel mülklere girişini engellemek için kullanılırlar. Birbirine geçmeli olarak üretilmiş olan su bariyerleri ile büyük alanlar bölünebilir. Su bariyerlerinin kullanımı ve kurulumu kolaydır.

Su Bariyeri Özellikleri

Mevsim koşullarına karşı son derece dayanıklıdır. Yol bariyerleri, plastik yol bariyerleri, su bariyerleri, veya trafik bariyerleri olarak bilinen ürün, ithal polietilen ham maddeden yapılmaktadır. Yaz döneminde 70 litre su, kış döneminde ise don olasılığı nedeniyle 50 litre su doldurularak kullanılması tavsiye edilmektedir. İstenildiği takdirde, kum ile doldurmaya da uygundur. Ürün teknik özellikleri ölçü : 120 x 80 x 50 cm – Ağırlık : 17 kg

İçerisine su doldurmak ve boşaltmak için, bir adet üstünde ve bir adet altında kapak bulunmaktadır. Plastik yol bariyeri daha güvenli ve kaza sırasında daha az hasar verdiği için kullanımı gittikçe artmaktadır.

Karayolları ebat ve renk standartlarında üretilmektedir. Hafif yapısı sayesinde kolayca taşınabilir. Birbirine geçmeli kilit özelliği ile yapay döner kavşak oluşturma, yol ayırma ve kapatma gibi uygulamalarda kolaylık sağlar. Kapaklı su doldurma alanından, su doldurularak uzun süreli kullanımlar için sabitleme yapılabilir.

Ne İçin ve Nerede Kullanılır?

Trafik ekipleri, belediye trafik müdürlükleri, yol yapım ve onarım firmaları, zabıta kontrol noktaları, hava alanları, alışveriş merkezi otoparkları vb. alanlar, yol bariyerlerinin yoğun olarak kullanıldığı yerler arasındadır. Aynı zamanda ;

Hastane ve kamu bina önlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır.

Nasıl/Nereye Monte Edilir?

⋙ Kuruluma hazır halde gönderilmektedir.

su bariyeri ankara


Yol kenarı bariyer – Su bariyeri Ankara


Ek bilgi

Ölçü

, , ,

Kalınlık

1.5 mm, 2 mm

Toplu Siparişler İçin Lütfen İletişime Geçiniz

İşgem Trafik Sistemleri ve Trafik Yapı Malzeme Marketi 7/24 Hizmetinizdedir.
(Türkiye’nin her noktasına, Anlaşmalı kargo firması ile gönderim yapılmaktadır)

diyarbakır promosyon
diyarbakır web tasarım
diyarbakır seo
diyarbakır e-ticaret sitesi
diyarbakır reklam ve grafik
oyun hesapları
oyun haberleri
oyun bilgileri
bedava oyun
kredi nedir
kredi kartı nedir
KOSGEB
bankacılık haberleri
sağlık haberleri
sağlık konuları
astım hastalığı
hipertansiyon